Inwestycja w nowy zestaw tarasowy może być trudnym zadaniem. Pewnie zastanawiasz się, ile będę musiał zainwestować w meble ogrodowe? W końcu to duży zakup. Nawet jeśli nie planujesz często gościć u siebie ludzi, ważne jest, aby mieć wysokiej jakości meble, które będą dobrze wyglądać i przetrwają próbę czasu. Dobra wiadomość jest taka, że inwestycja w meble tarasowe nie jest tak droga, jak mogłoby się wydawać. Prawdą jest, że aby stworzyć idealną oazę na podwórku, być może trzeba będzie zainwestować w kilka elementów, ale cena za sztukę nie jest zbyt wysoka. Gdy już wiesz, czego szukać i jakie cechy są ważne, możesz wybrać odpowiedni zestaw mebli na patio dla swojego domu i budżetu.

 

Zestaw ogrodowy stół i 10 krzeseł 10NL160 z rozkładanym stołem 160-220

Zestaw ogrodowy stół i 10 krzeseł 10NL160 z rozkładanym stołem 160-220Przyjemne miejsce do wypoczynku na przydomowym tarasie lub balkonie możesz stworzyć dzięki stołowi i krzesłom 10+1 - w skład którego wchodzi 1 stół z rozkładanym blatem. Meble zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na wszelkie niekorzystne warunki atmosferyczne i mają kolor antracytowy. Dzięki zastosowaniu wkładki przedłużającej możemy zwiększyć długość tego zestawu jadalnianego ze 160 cm aż do 220 cm! Przyda się to podczas dużych uroczystości rodzinnych, gdy potrzeba będzie więcej miejsca dla ludzi! A dzięki antypoślizgowym nóżkom zarówno nasze krzesło, jak i my sami na pewno nie przesuniemy się przypadkowo podczas siedzenia przy stole.

Sprawdź w sklepie

Zestaw mebli obiadowych do ogrodu 8+1 Nardi Bora Libeccio Antracite

Zestaw mebli obiadowych do ogrodu 8+1 Nardi Bora Libeccio AntraciteZestaw ogrodowych mebli jadalnianych Nardi Bora Libeccio 8+1 Antracite pozwoli Ci zaaranżować przyjemne miejsce do wypoczynku na tarasie, balkonie, w ogródku restauracyjnym lub kawiarnianym. Doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych uroczystości i spotkań z przyjaciółmi. Meble wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dobrze znoszą niekorzystne warunki atmosferyczne. Zestaw jadalniany 8+1 Nardi Bora Libeccio składa się z ośmiu krzeseł i dużego stołu w kolorze czarnego antracytu, który dzięki wkładce przedłużającej można rozłożyć i powiększyć o 160 cm!

Sprawdź w sklepie

Komplet mebli ogrodowych boho dla 6 osób AK-190SR Urbino Brown

Komplet mebli ogrodowych boho dla 6 osób AK-190SR Urbino BrownZestaw mebli ogrodowych boho dla 6 osób to wygodny, funkcjonalny komplet 6 krzeseł z technorattanu i owalnego stołu. Stół po rozłożeniu może mieć długość 150 cm lub 190 cm! Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, po prostu rozłóż stół i zyskaj więcej przestrzeni. Połączenie ręcznie tkanego naturalnego rattanu z drewnem tworzy spójną aranżację w stylu boho. Ręcznie wyplatane technorattanowe ramy na metalowych podstawach zapewniają odpowiednią sztywność, a jednocześnie są wystarczająco stabilne na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg. Delikatna pleciona konstrukcja krzeseł nadaje im stylowy charakter, nie zmniejszając ich użyteczności z upływem czasu.

Sprawdź w sklepie

Meble ogrodowe stół obiadowy, 6 krzeseł i 4 pufy AK19FT64 Antracite

Meble ogrodowe stół obiadowy, 6 krzeseł i 4 pufy AK19FT64 AntraciteZestaw AK19FT64 składa się z 6 krzeseł z poduszkami, 4 puf i dużego stołu, który można złożyć. Stół po złożeniu ma 150 cm długości, ale po rozłożeniu będzie miał aż 190 cm! Jeśli chcesz, aby przy stole zasiadło więcej osób, wystarczy rozłożyć meble i przesunąć pufy, aby dołączyć do zabawy. Zestaw wykonany jest z ręcznie tkanego technorattanu, otoczonego metalową ramą dla zwiększenia sztywności, co nadaje meblom autentyczny wygląd naturalnego rattanu, bez utraty trwałości i praktyczności. Pokochasz komfort, jaki zapewniają te dodatki dzięki zdejmowanym poduszkom na siedziska, które można łatwo wyjąć za pomocą suwaków - można je również łatwo prać, więc nie musisz się martwić o gromadzenie się bakterii z czasem!

Sprawdź w sklepie

Autorka